Son Yazılar

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borç Sorgulama

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borç Sorgulama

Kredi kartı kullanımı günümüz teknolojisiyle birlikte git gide yaygınlaşmaktadır. Yaptığımız alışverişler ve fatura ödemelerinde daha cazip teklifleriyle kredi kartı kullanımı insanların ilgisini daha fazla çekmektedir. Bununla birlikte insanlar ay sonunda borç ödemelerine alıştırılmış hale getirilmektedir. Bankalarla birlikte kişiler arasında yeni kavramlar da kullanılmaya başlanmıştır. Bunun en belirgin olanı Ziraat bankası kredi kartı ekstreleridir. Ekstre kavramı Arapça bir kelime olup kökenini orta asya’dan almaktadır. Türkçe karşılığı hesap özeti anlamına gelen bu kelimeyi kredi kartı kullanıcıları her ay sonunda duymaktadırlar. Bu kısa ön bilgiden sonra sizlere Türkiye’nin en yaygın kullanılan ve lider bankaları arasında yer alan Ziraat Bankasından söz edeceğiz. Ziraat Bankası kuruluşundan bu yana kullanıcı memnuniyeti bakımından birçok yeniliği beraberinde dünden bugüne getirmiştir.Bu makalemizde sizlere Ziraat Bankası kredi kartı borç öğrenme konusunda ayrıntılı ve açıklamaları bilgiler vereceğiz. Birbirinden farklı borç öğrenme yöntemleri mevcuttur. Şimdi bunları öğrenelim.

ATM yoluyla Ziraat Bankası kredi kartı borç sorgulama

Kredi kartı borç sorgulama hizmetlerinin başında gelen ATM hizmeti ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır. ATM hizmetini kullanabilmek için öncelikle Ziraat bankası kredi kartınız ve 1 adet kredi kartı şifresine sahip olmanız gerekmektedir. ATM güvenirliğinin son yıllarda artırılmasıyla birlikte, gelişen kamera sistemleri ve güvenlik personelleri sayesinde ATM güvenliği de bir kat daha artmıştır. Ziraat Bankası kredi kartı limit sorgulama veZiraat Bankası kredi kartı hesap özeti öğrenme gibi işlemlerinizi tek tıkla ayrıca 7/24 gerçekleştirebilmektesiniz.

Telefon Bankacılığı kullanarak Ziraat Bankası kredi kartı borç sorgulama

Ziraat Bankası kredi kartı borcunuzu öğrenmenin en temel ilkelerinden bir diğeri de telefon bankacılığıdır. Bunun için öncelikle 444 00 00 numaralı telefonu tuşlayarak operatör yardımı ile veya sesli yanıt sistemini kullanarak, Ziraat Bankası kredi kartı limit sorgulama veya Ziraat bankası kredi kartı borç öğrenme işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı kullanarak Ziraat Bankası kredi kartı borç öğrenme

İnternet bankacılığı kullanımı günümüz teknolojisiyle birlikte git gide yaygınlaşmaktadır. Hızlı ve güvenilir alt yapılar üzerinde kurulu olduğu için Ziraat Bankası kredi kartı kullanıcıları tarafından tercih edilebilmektedir. İnternet bankacılığı hizmetini kullanarak, Bankalar arası EFT veya Banka içi havale işlemlerinizi sorunsuz ve ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet bankacılığında temel ilke olan güvenlik kelimesini en üst seviyede tutmak, bilmek ve kullanmak gerekir. Ziraat bankası internet bankacılığı hizmetini kullanabilmek için öncelikle bağlı bulunduğunuz Ziraat bankası şubesine giderek, müşteri temsilcileri aracılığıyla Ziraat bankası internet bankacılığı hizmetini aktif hale getirmeniz gerekecektir. Buradan Ziraat bankası kredi kartı limit sorgulama veya Ziraat bankası hesap özeti öğrenme gibi birçok işleme anında ulaşabilir ve kredi kartı bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası İnteraktif işlemler menüsüne ulaşmak için aşağıdaki link’e tıklayabilirsiniz:

- https://esube1.ziraatbank.com.tr/esube/logon/loginstart.jsp

22 Mayıs 2013
149 defa okundu

Yorumlar?n?z Bizim ?in De?erlidir.

?sim Soyisim / Lakap

Mail (gerekli) *yay?nlanmayacak

Web Site

Yorum