Son Yazılar

Finansbank Kredi Kartı Borcu Öğrenme

Finansbank Kredi Kartı Borcu Öğrenme

Finansbank kredi kartı kullanıcıları için hazırladığımız bu makale de sizlere, Denizbank kredi kartlarının kullanım kolaylığı ve erişebilirliği hakkında bilgiler vereceğiz. Finansbank kredi kartı borç öğrenme yöntemlerinin başında posta yoluyla öğrenme gelmektedir. Her ay sonu fatura ekstresi’nin belirlendiği tarihler içerisinde adresinize fatura yoluyla iletilir. Elinize geçmeyen posta bildirilerinden dolayı, kredi kartı başvurusu yaptığınız şubenin müşteri temsilcilikleri ile iletişime geçerek adres bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Sizler içinFinansbank kredi kartı borç sorgulama yöntemlerini ayrıntılı bir şekilde inceledik.

İnternet Bankacılığı kullanarak Finansbank kredi kartı borç öğrenme

Finansbank internet bankacılığı kullanarak kredi kartı borçlarınızı öğrenmek çok kolay! Bu hizmeti kullanabilmek için öncelikle, Kredi kartınızı almış olduğunuz Finansbank şubesine giderek, müşteri temsilcisi aracılığı ile internet bankacılığı hizmetinizi aktif hale getirmek istediğinizi belirtmelisiniz. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra size verilecek olan şifrelerle birlikte artık internet bankacılığı hizmetini kullanabilirsiniz. Finansbank internet bankacılığı hizmetini kullanarak, Finansbank Kredi kartı limit öğrenme, Finansbank kredi kartı limit sorgulama, Finansbank kredi kartı hesap özeti öğrenme gibi işlemleri tek tıkla anında gerçekleştirebilirsiniz. Kartınızın ve sizin güvenliğiniz için güvenmediğiniz bilgisayar veya diğer internet cihazlarından internet bankacılığı hizmetini kullanmamanızı öneririz.

Telefon Bankacılığı kullanarak Finansbank kredi kartı borç sorgulama

Finansbank telefon bankacılığı hizmetini kullanmak için öncelikle 0 850 222 0 900 numaralı çağrı numarasını tuşlamanız gerekmektedir. Daha sonra Operatör yardımı ile veya sesli imza sistemini kullanarak, Finansbank kredi kartı hesap özeti öğrenme veyaFinansbank kredi kartı limin sorgulama işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan telefon bankacılığı günümüzde bankalar için en yaygın kullanılan, destek hatlarından biridir. Bu yöntem ile birlikte kredi kartınızdaki değişiklikleri veya Finansbank kredi bilgilerinize erişim sağlayabilirsiniz.

ATM yoluyla Finansbank kredi kartı borç sorgulama

Bulunduğunuz il veya ilçedeki Finansbank ATM’lerini ziyaret ederek Finansbank kredi kartı hesap özeti öğrenme ve Finansbank kredi kartı borç öğrenme gibi işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınız ve şifreniz ile ATM’den giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan menüden hesap işlemlerini tıklayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ATM kullanımı kolay olduğu kadar, kullanım riski de bir o kadar fazladır. Unutulan kredi kartları veya çaldırılan şifreler insanların başına büyük işler açmaktadır. Kredi kartınız ile sorun yaşamak istemiyorsanız bilgilerinizi 3.kişilerle paylaşmamanızı öneririz.

Finansbank kredi kartı kullanıcıları için bir önemli uyarımız ise, kartınızın şifresini doğum tarihi veya sizi temsil edecek numaraların dışında, karışık ve unutmayacağınız biçimde seçmelisiniz. ATM’de kart yutma veya para çaldırma gibi herhangi bir sorun yaşadığınız da en yakın Finansbank şubesine giderek durumunuzu anlatmalısınız. ATM’lerde bulunan mobese kameralarının incelemelerinden sonra kart ile ilgili mağduriyetleriniz şube yetkilileri tarafından giderilmek zorundadır.

22 Mayıs 2013
674 defa okundu

“Finansbank Kredi Kartı Borcu Öğrenme” iin 1 Yorum Yap?lm??.

    Cevapla
    murat çağlayan
    26 Tem 2013

    ben murat sivastan sikayetim finasbank kıreti kartı golt yıllık kart ücreti 65 milyon bunun kaldırılmasını istiyorum ve eksiralarımda 6taksit olup 105tele olarak yatıracaksınız diyipte her ay 145 artı her ay 169 yetele olup bunasıl is böylebana acıklamalarını istiyorum saygılarımla murat tel 05425637994 ten arıyabilirsiniz ben bunu yatırmak istemiyorum 65 yetele

Yorumlar?n?z Bizim ?in De?erlidir.

?sim Soyisim / Lakap

Mail (gerekli) *yay?nlanmayacak

Web Site

Yorum